تاریخچه

این وب سایت در ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ - توسط بنیانگذار آن، مسعود محمدی، مشاور و استراتژیست بازاریابی و برند - کار خود را آغاز کرد.
تا فروردین سال ۱۳۹۵ در این وب سایت صرفاً مطالبی در حوزه های تخصصی بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش از انواع مختلف متنی، آموزش های صوتی (پادکست) و ویدئویی بر روی این وب سایت قرار می گرفت و در مدت ۴ سال، بسیار مورد توجه مخاطبان خود در سراسر ایران، بعنوان رسانه ای علمی قرار گرفت. در طول این ۴ سال بیش از ۲۱۰۰ مقاله تخصصی منحصربفرد و علمی در این وب سایت منتشر شده است و همچنان این رویکرد ادامه دارد.
از ابتدای سال ۱۳۹۵، چشم انداز و مأموریتی جدید برای این وب سایت تعریف شد.
چشم انداز جدید، کمک به رسیدن کشور ایران به اقتصادی پر رونق تعریف گردید و در همین راستا مأموریت این سازمان، ارائه مشاور تخصصی در حوزه های استراتژی بازاریابی و برند به کسب و کارها و همچنین آموزش حضوری و غیرحضوری مهارت های کاربردی و حرفه ای به فارغ التحصیلان دانشگاه ها، کارشناسان میانی و ارشد و همچنین مدیران ارشد سازمان ها، تعریف گردید.
از این رو برای رسیدن به این چشم انداز نو، دو سازمان جدید - گروه مشاوران مدیریت غزال (با هدف ارائه خدمات مشاوره تخصصی) و مدرسه بازاریابی چیستا (ارائه آموزش های حضوری و غیرحضوری تخصصی) - تأسیس گردید.

ساختار سازمانی

گروه مشاوران مدیریت غزال

موسس وب سایت

مسعود محمدی مشاور و استراتژیست ارشد بازاریابی و برند و موسس این وب سایت است. او بیش از ۱۱ سال است که در حوزه بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش تحقیق و مطالعه می کند.

مسعود محمدی بیشتر از هر شخص دیگری در زمینه بازاریابی خلاق در ایران فعالیت عملی داشته است. "پیش فروش ۱۰۴ واحد تجاری در ۴ ساعت" و "خلق رسانه ای جدید در عرصه بازاریابی و تبلیغات ایران"، دو کار منحصر بفرد او در ایران است. همچنین وی در حوزه برنامه های استراتژیک بازاریابی و برند حرف های زیادی برای گفتن دارد و در این زمینه نیز برنامه های بازاریابی بسیار موفقی را تدوین و اجرا کرده است.
شما می توانید رزومه کامل ایشان را از اینجا دانلود نمایید.