تاریخچه

این وب سایت در ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ - توسط بنیانگذار آن، مسعود محمدی، مشاور و استراتژیست بازاریابی و برند - کار خود را آغاز کرد.
تا فروردین سال ۱۳۹۵ در این وب سایت صرفاً مطالبی در حوزه های تخصصی بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش از انواع مختلف متنی، آموزش های صوتی (پادکست) و ویدئویی بر روی این وب سایت قرار می گرفت و در مدت ۴ سال، بسیار مورد توجه مخاطبان خود در سراسر ایران، بعنوان رسانه ای علمی قرار گرفت. در طول این ۴ سال بیش از ۲۱۰۰ مقاله تخصصی منحصربفرد و علمی در این وب سایت منتشر شده است و همچنان این رویکرد ادامه دارد.
از ابتدای سال ۱۳۹۵، چشم انداز و مأموریتی جدید برای این وب سایت تعریف شد.
چشم انداز جدید، کمک به رسیدن کشور ایران به اقتصادی پر رونق تعریف گردید و در همین راستا مأموریت این سازمان، ارائه مشاور تخصصی در حوزه های استراتژی بازاریابی و برند به کسب و کارها و همچنین آموزش حضوری و غیرحضوری مهارت های کاربردی و حرفه ای به فارغ التحصیلان دانشگاه ها، کارشناسان میانی و ارشد و همچنین مدیران ارشد سازمان ها، تعریف گردید.
از این رو برای رسیدن به این چشم انداز نو، دو سازمان جدید - گروه مشاوره آرن (با هدف ارائه خدمات مشاوره تخصصی) و مدرسه بازاریابی چیستا (ارائه آموزش های حضوری و غیرحضوری تخصصی) - تأسیس گردید.

ساختار سازمانی

موسس وب سایت

مسعود محمدی مشاور و استراتژیست ارشد بازاریابی و برند و موسس این وب سایت است. او بیش از ۱۱ سال است که در حوزه بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش تحقیق و مطالعه می کند.

مسعود محمدی بیشتر از هر شخص دیگری در زمینه بازاریابی خلاق در ایران فعالیت عملی داشته است. "پیش فروش ۱۰۴ واحد تجاری در ۴ ساعت" و "خلق رسانه ای جدید در عرصه بازاریابی و تبلیغات ایران"، دو کار منحصر بفرد او در ایران است. همچنین وی در حوزه برنامه های استراتژیک بازاریابی و برند حرف های زیادی برای گفتن دارد و در این زمینه نیز برنامه های بازاریابی بسیار موفقی را تدوین و اجرا کرده است.
شما می توانید رزومه کامل ایشان را از اینجا دانلود نمایید.

ایمیل خود را وارد کنید
با توجه به اینکه فایل صوتی برای شما ایمیل می شود، لطفاً ایمیل معتبر وارد کنید.
این فایل صوتی حداکثر تا ۵ دقیقه دیگر به آدرس ایمیل شما ارسال میشود .