مرجع مشاوره و آموزش بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش

در یک نگاه

ما معتقدیم که امروزه داشتن دانش، قدرت نیست بلکه به اشتراک گذاری آن قدرت است. به همین منظور جمعی از متخصصان این حوزه گرد هم آمده اند تا همه روزه مطالبی در حوزه های بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش از انواع مختلف متنی، آموزش های صوتی (پادکست) و ویدئویی بر روی این وب سایت قرار دهند. بنظر ما چالشی که امروز کسب و کارهای ما، در تجارت شان با آن روبرو هستند به این دلیل است که نگاهی علمی به موضوع بازاریابی ندارند. پس تلاش داریم، نگاهی نو و متفاوت به علم بازاریابی را در میان صاحبان کسب و کار ایجاد کنیم.


 

موسس وب سایت

مسعود محمدی مشاور ارشد بازاریابی، این وب سایت را در فروردین ماه ۱۳۹۱ راه اندازی کرده است. در این وب سایت تلاش داریم تجربیات و دانسته های خود را در حوزه بازاریابی، برند، فروش و تبلیغات در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم. با توجه به اینکه بی شک نمی توانیم به تنهایی از پس این کار بر بیاییم از برخی از دوستان عزیزی که در این حوزه فعالیت دارند دعوت شده است تا به عنوان عضو هیئت علمی در این وب سایت مشارکت داشته باشند.

 

اعضاء هیئت علمی این وب سایت آقایان بهنود الله وردی، امیر بختایی، امین اسداللهی و محمدرضا ابراهیمی هستند که برای مطالعه رزومه این اشخاص می توانید به صفحه اعضاء هیئت علمی مراجعه کنید.


 

در این وب سایت همه روزه مقاله های جدید و رایگان در حوزه های بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش بر روی این وب سایت قرار می گیرد. ما می خواهیم تا آنجا که در توان داریم نگاهی متفاوت نسبت به علم بازاریابی در کشور ایجاد کنیم چرا که معتقدیم در این زمان، بیش از هر زمان دیگر تجارت در کشور ما نیازمند بازنگری در فرآیندهای بازاریابی است.

شما مخاطبان عزیز به من انرژی می دهید و تنها دلیل من برای نوشتن و به اشتراک گذاری مطالب هستید و این برای من افتخار بزرگی است که برای شما می نویسم و افکار و تجربیاتم را با شما به اشتراک می گذارم. بسیار به بنده افتخار می دهید اگر این وب سایت را به دیگر دوستان تان نیز معرفی نمایید.

مخاطبان این وب سایت تمام مدیران اجرایی شرکت ها و سازمان ها و همچنین مدیران، کارشناسان و همه علاقه مندان بازاریابی، تبلیغات و فروش هستند که فکر می کنند می بایست یک نگرش علمی به حوزه بازاریابی داشته باشند و معتقدند که دیگر مثل گذشته نمی توان به سادگی و بدون نگرانی از وجود رقبا در بازار، محصولات و خدمات خودشان را ارائه دهند. این افراد نیاز به استفاده از مشاوران توانمند در کسب و کار خود را الزامی می دانند و آموزش مستمر را سرلوحه فعالیت های کاری و تجاری خود می دانند.

 

برای مطالعه رزومه دقیق تر مسعود محمدی مشاور ارشد بازاریابی و موسس این وب سایت به صفحه اختصاصی وی مراجعه کنید.